— Holistyczna Agencja Nieruchomości

Rekomendacje:

Pani Małgorzato, Pani Sylwio

W imieniu swoim i Rodziców (starszych państwa w trudnej sytuacji życiowej!) serdecznie dziękuję za profesjonalną i szybką sprzedaż naszej nieruchomości. Jesteśmy wszyscy pełni podziwu dla Pań za operatywność, kompetencje, organizację pracy i obiegu dokumentów (co zawsze stanowi problem), a przede wszystkim za okazaną ŻYCZLIWOŚĆ i zrozumienie sytuacji. Jesteście po prostu LUDŹMI z sercem na dłoni! Jesteśmy także niezmiernie wdzięczni za poprowadzenie sprawy od początku do końca oraz reprezentowanie nas w urzędach i instytucjach z niezmiennym zaangażowaniem.

My liczymy na dalszą współpracę i zapewniamy , że z pełnym przekonaniem będziemy polecać Happy Home naszym znajomym i nieznajomym potrzebującym Pań pomocy.

Jeszcze raz : DZIĘKUJEMY!!!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Agnieszka Kwoczak

Irmina i Zbigniew Walczakowie

Może to zabrzmi głupio, ale…

Może to zabrzmi głupio, ale dziękuję za spełnienie mojego marzenia 🙂 Tak pozytywnych, serdecznych, ale co najważniejsze profesjonalnych agentek po prostu ze świecą szukać. Gdybym na oczy nie widział księgi wieczystej, to byłbym skłonny uwierzyć w to, że poszły Panie pod wskazany adres i po prostu zbudowały dla mnie ten lokal, bo wszystkie rzeczy, które mówiłem przy pierwszym spotkaniu… bum nagle znalazły się w moim nowym mieszkaniu 😀 Cuda, albo czary 🙂

Pomijając profesjonalizm, bo w sumie efekt końcowy (czyt. zakup) mówi sam za siebie, to jestem mega szczęśliwy, że trafiłem na tak życzliwe osoby, które zawsze służyły radą i pomocą, tym bardziej, dla kogoś takiego jak ja, czyli w ogóle nieogarniętego w temacie zakupu na rynkach nieruchomości, było to bardzo ważne.

Każdą osobę, którą tylko znajdę z pewnością będę odsyłać do tej agencji.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszelką pomoc i mam nadzieję do zobaczenia 🙂

 

Pozdrawiam

Strzelczak Arkadiusz