— Holistyczna Agencja Nieruchomości

Happy Home – z pasji do nieruchomości!

Firma Happy Home powstała z pasji do nieruchomości oraz wielkiej potrzeby pracy z ludźmi i dla ludzi. Dla jednych sprzedaż bądź zakup nieruchomości jest czystą inwestycją, dla innych to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu. Zależy nam, by cały proces kupna/sprzedaży nieruchomości, przebiegał w miłej, troskliwej i profesjonalnej atmosferze, a nasza współpraca z Klientami przyjmowała formę długofalowej relacji.

 

Indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów, to klucz do sukcesu. Działalność naszej firmy oparta jest na modelu pracy na tzw. umowach ekskluzywnych. Ten wymagający profesjonalizmu i doświadczenia sposób pracy, pozwala przygotować spersonalizowaną strategię prowadzonych działań, gwarantującą najlepsze efekty współpracy. Liczne rekomendacje klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, potwierdzają wysoką jakość naszych usług.

 

Naszą mocną stroną jest holistyczne podejście do Klienta, który niejednokrotnie skoncentrowany jest nie tylko na sprzedaży/zakupie nieruchomości, ale również potrzebuje wsparcia kredytowego, aranżacyjnego czy remontowego. Dlatego też współpracujemy z najlepszymi na rynku doradcami kredytowymi, ubezpieczeniowymi, architektami, wykonawcami usług remontowych oraz dekoratorami wnętrz.

 

Należymy do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami WSPON –  zrzeszającego specjalistów kierujących się w swojej pracy najwyższymi standardami zawodowymi.

Zapraszamy do kontaktu:

Małgosia_L_

Małgorzata Latusek
Doradca ds. nieruchomości
tel. +48 607 69 90 90
e-mail:

malgorzata@happy-home.waw.pl

DSC_9842(1)

Magdalena Bachar-Kuźbicka
Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja nr 19038
tel. +48 607 11 93 93
e-mail:

magdalena@happy-home.waw.pl

unnamed

Sylwia Kuźniacka
Doradca ds. nieruchomości
tel. +48 504 56 13 13
e-mail:

sylwia@happy-home.waw.pl