— Holistyczna Agencja Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Mokotów, ul. Narbutta

Sprzedane_Narbutta

Cena: 789 000 zł

Powierzchnia: 78 m2

Liczba pokoi: 4

Piętro: 3 z 7

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży, przestronnego mieszkania przy ul. Narbutta.
Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze, bloku z windą z lat 90-tych. Budynek ma częściowo odnowioną elewacją, reszta będzie odnawiana jeszcze tego lata.

Mieszkanie o powierzchni 77,7m2, składa się z 4 niezależnych pokoi, przestronnej widnej kuchni, łazienki, wc i dużego korytarza z dużą pojemną szafą oraz małym pomieszczeniem gospodarczym.

Salon: 20,90 m2
Sypialnia 1: 10,70 m2
Sypialnia 2: 8,80 m2
Sypialnia 3: 10,70 m2
Kuchnia: 7,00 m2
Łazienka: 2,50 m2
WC: 1,30 m2
Przedpokój: 12,70 m2
Pomieszczenie gosp./garderoba: 1,40 m2

Dużym atutem mieszkania jest 14metrowa loggia, wychodząca na spokojną ulicę.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,92m2.

Mieszkanie dwustronne, okna z salonu i 2 sypialni wychodzą na małą cichą uliczkę od strony południowej, natomiast z kuchni i sypialni na ciche patio od strony północnej.
Miejsca postojowe na zamkniętym podwórku przy bloku oraz na ulicy pod budynkiem – strefa wolnego parkowania.

Doskonałe usytuowanie w sercu Starego Mokotowa, obok kina Iluzjon i Skweru Słonimskiego. W najbliższym otoczeniu: uczelnie SGH i Politechnika, Biblioteka Narodowa, licea i gimnazja, szkoły podstawowe i przedszkola, żłobki, ogródki jordanowskie i place zabaw; Pole Mokotowskie, Park Morskie Oko, puby, restauracje, kina i teatry; kluby fitness i sklepy. Doskonałe połączenie z resztą miasta: stacja metra, tramwaje, autobusy.

Wokół wyłącznie niska zabudowa, piękne kamienice i urocze zakątki Mokotowa. Cicho, klimatycznie, bezpiecznie. Idealne miejsce dla rodziny, osób posiadających zwierzęta, osób lubiących biegać i amatorów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Zapraszam na prezentację

Galeria

Happy Home